معرفی نرم افزار Vector Magic ، نرم افزار وکتور مجیک (Vector Magic) برای تبدیل تصاویر بیت مپ به وکتور استفاده میشه و در نوع خودش میتوان گفت که جزو بهترین هاست. در زیر یاد خواهید گرفت که چگونه به وسیله ی این نرم افزار یک وکتور بسازید. این نرم افزار در دو نسخه متفاوت آنلاین و آفلاین تحت ویندوز موجود می باشد که ما در اینجا از نسخه تحت ویندوز استفاده می کنیم.

تفاوت های وکتور با بیت مپ

سایت سازنده نرم افزار : Vector Magic

پس از اجرای برنامه با تصویری همانند تصویر زیر مواجه میشوید که می توانید فایلی را که میخواهید بر روی نقطه چین بکشید یا به اصطلاح دراگ کنید.

 

معرفی نرم افزار Vector Magic

در اینجا بر روی گزینه Fully Automatic برای تبدیل به صورت کاملا اتوماتیک، Basic نیمه اتوماتیک و Advanced دستی کلیک کنید که پیشنهاد می شود برای عکس هایی که دارای جزئیات زیادی نیستند مانند بازسازی لوگو ها روی گزینه کاملا اتوماتیک کلیک کنید.

خوب حالا بعد از انتخاب گزینه مورد نیاز باید صبر کنید تا عملیات کامل بشه که بسته به اندازه و حجم طرح زمان می بره.

اما بعد از اتمام عملیات باید طرح را بازبینی کرد و در صورت وجود مشکل آن را با خود نرم افزار حل کرد در غیر این صورت بر روی گزینه Done Reviewing کلیک میکنیم تا به قسمت ذخیره برویم.

معرفی نرم افزار Vector Magic

برای ذخیره ی تصاویر یک سری امکانات در اختیار دارید مثلا فرمت فایلی که برای ذخیره میخواهید و … که در اینجا EPS انتخاب میکنیم. پس از ذخیره کار با نرم افزار تمام می شود و می توانید از فایل وکتوری که ساخته اید در نرم افزار های ویرایش وکتور از آن استفاده کنید. ( نرم افزار های ویرایش وکتور)

معرفی نرم افزار Vector Magic

نظر شما در مورد مقاله ” معرفی نرم افزار Vector Magic ” چیست؟ ایده های خود را با ما در میان بگذارید.